5 - ji Kara 9 - ji Made

28. april 2017 at 16:32 | Sensei |  j-drama
Název: 5-ji Kara 9 -ji Made(5→9: Watashi ni Koi Shita Ikemen Sugiru Obousan; 5-ji kara 9-ji made ~Watashi ni Koi Shita Ikemen Sugiru Obousan~; From Five to Nine; 5時から9時まで ~私に恋したイケメンすぎるお坊さん~; 5→9 From Five to Nine)

Země: Japonsko
Žánr: Comedy, Drama, Manga, Romance

Dílů: 10
Network: Fuji TV
Rok: 2015
Délka dílu: 54 min

Děj:
Lektorka angličtiny Sakuraba Junko, věk 29, status svobodná, sen práce v New Yorku. Přestože je velmi oblíbenou lektorkou, získat práci v USA se jí zatím nepodařilo. A nebýt jejích rodičů, nikdy by se nepotkala s pohledným budhistickým mnichem, při rande na slepo...

Hodnocení:

Tak trochu jiná romantika z pera japonských scénáristů, kteří se nechali inspirovat stejnojmenou mangou. Řekněte, koho jiného by napadlo dát dohromady mnicha a lektorku angličtiny ve středních letech. Podivně bláznivý a místy i vtipný děj se dá sledovat s lehkostí. Dějová linka není vůbec složitá, takže nad ní nemusíte nijak přemýšlet. Prostě typické: muž potká ženu, muž se zamiluje, žena ho nechce, ale nakonec tu máme happy ending. Když se k tomu přidá opravdu pohledný hlavní hrdina, je to hned o něco lepší. Herecké výkony všech představitelů se dají zařadit k těm průměrným. Nijak nevynikají, ale nejsou ani špatné. Prostě taková oddychovka, kde se mozek nijak neunaví zbytečným přemýšlením.

OST moc neoslovilo, ale ani nezklamalo.

Celkově bych tomuto dramatu udělila průměr 5/10.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama