038 - "I want you to stay forever"

2. june 2016 at 13:49 | Sensei |  100 Super Junior Fics Challenge
Challenge number: 038
Theme: "I want you to stay forever"
Pair: Leeteuk/Kibum
Words: 659
Gener: parent like relationship, songfiction
Writer: Sensei
Poznámka: Inspirováno písní od Ozzyho Osbourna - Mama I'm Comming Home. Psáno z pohledu Kibuma.Už je to několik let, co jsem je viděl naposledy. Několik let, co jsem vedení přemluvil, abych se soustředil na svou "hereckou" kariéru. Ne, že bych si měl proč stěžovat. Práce mám dost, fanoušci mě zbožňují, ale přesto mi něco chybí. Nebo možná někdo. Léta strávená mimo Super Junior mě změnila. Měl jsem spoustu času přemýšlet o věcech, které zapříčinily, že jsem teď tam, kde jsem. Probral jsem to snad ze všech možných stran a pohledů. A vždycky jsem nakonec došel ke stejnému závěru. Nebyla to jeho vina. Zavřu oči a zaposlouchám se do písně, která právě zní z rádia. Její text, jako by vyprávěl můj příběh, jako by mi napovídal, co mám dělat.


Times have changed and times are strange,
Here I come, but I ain't the same,
Mama, I'm coming home
Times gone by, seems to be,
You could have been a better friend to me,
Mama, I'm coming home…


Leeteuk byl pro mě vždycky idol, ke kterému jsem vzhlížel. Péče, se kterou se stará o členy Super Junior. Autorita, kterou si dokáže jako správný leader udržet. Klid, se kterým dokáže řešit veškeré krizové situace. Jeho přátelský a otevřený přístup k lidem. To všechno z něho udělalo naši "mámu". I já to tak cítím. Pamatuju si jako by to bylo dnes, kdy jsme se poprvé setkali. Jeho milí úsměv s malým dolíčkem ve tváři mě okouzlil. Připomněl mi domov, a mámu, která mi tolik chyběla. Vím, že je zvláštní uvažovat o jiném muži, jako o své mámě, ale pro mě, to v krušných začátcích před a během našeho debutu byla velká pomoc. I když ne vždycky jsem mu dokázal jeho péči oplatit. A za to se dodnes stydím.


You took me in and you drove me out
Yeah, you had me hypnotized,
Lost and found and turned arend,
By the fire in your eyes,
You made me cry, you told me lies,
But, I can't stand to say goodbye,
Mama, I'm coming home


Možná že je na čase vyřešit ta nedorozumění, které nás rozdělilo. Ten den, kdy jsem se rozhodl na čas odejít a věnovat se herectví, nebyla úplně jeho vina. I když jsem ji na něj celou dobu svaloval. To že nás je ve skupině tolik, není jeho chyba. Ať se snažil, jak chtěl, nikdy se nemohl stoprocentně věnovat všem a řešit jejich problémy. Byl jsem mladý, daleko od domova a bez rodiny. Leeteuk byl jediný člověk, který se o mě staral. Utěšoval mě, když se mi stýskalo, staral se o to, abych pořádně jedl a spal. Jenže jsem nebyl jediný, kdo tohle všechno potřeboval. A tak se čím dál víc ukazovalo, jak málo času mu na mě zbývá. Byl jsem na něho proto naštvaný. Nerad jsem viděl, když mluvil s ostatními, když se s nimi smál, nebi je láskyplně pohladil po vlasech, jako správná "máma". A tak jsem ho začal ignorovat, mluvil s ním, jen když to bylo nezbytně nutné a nakonec se rozhodl dát si pauzu.


I could be right, I could be wrong,
It hurts so bad, it's been so long,
Mama, I'm coming home…
Selfish love, yeah, we're both alone,
The ride before the fall, yeah…


Moje náhlé oznámení ho muselo překvapit. Pamatuju si, jak si mě vzal stranou a snažil se ze mě dostat, co se stalo nebo jestli něco provedl. A já mu jen řekl, že to není jeho starost. Ať se raději stará o ostatní. Musel to pro něho být šok. Až po těch letech jsem konečně pochopil, že i on měl svých starostí nad hlavu. A já mu jen přidal další. Teď vím, že je na čase poprosit o odpuštění a doufat, že se mi ho dostane. Je na čase se vrátit domů. Tam kam patřím.


But I'm gonna take this heart of stone,
I just got to have it all,
I've seen your face a hundred times,
Everyday we've been apart,
I don't care about the sunshine, yeah,
'cause mama, Mama, I'm coming home, I'm coming home…

 

1 person judged this article.

Comments

1 Hatachi Hatachi | Web | 15. june 2016 at 18:37 | React

To bylo naprosto skvělé. Strašně moc se mi to líbilo...
Líbilo by se mi k tomu malé pokračování. O jejich setkání, vysvětlení nedorozumění a usmíření...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama